Úterý, 21 března, 2023
- Reklama -aktualne

ZOO zahájí letní sezónu již tuto sobotu

Zoologická zahrada Bratislava otevírá letos v pořadí 62. sezónu. Její otevření bude probíhat v sobotu 2. dubna a na návštěvníky čeká pestrý program.

bh, Pravda 01.04.2022 10:00 zoo serial medvědFoto: Robert Huttner
\“V sobotu v 10:30 paní ředitelka Julie Hanuliakova uvítá návštěvníky v zoologické zahradě a následně je spolu s naším hostem, Jakubem Lužinem, vezme na netradiční doprovázení plné zajímavých informací ale i vtipných komentářů,\“ přiblížila otevření sezóny vedoucí oddělení vzdělávání a marketingu Veronika M .

Velkou událostí bude odhalení jména mláďátka ohroženého hrošíka liberijského, které se narodilo začátkem března. O hrošících liberijských více popovídá i inspektor chovu zvířat v zoologické zahradě Róbert Kondrk.

Více videí a pořadů si prohlédněte v TV Pravda.

Děti se mohou těšit nejen na krásná zvířata, ale také divadelní představení divadélka Babena a vození na konících. Již od 9-té ráno během celého víkendu budou probíhat komentovaná krmení různých druhů zvířat. Realizovat je budou samotní chovatelé, kteří návštěvníkům prozradí zajímavé informace o kozorožcích alpských, medvědovi hnědém, oblíbených lamech, hyenách pásavých ale io majestátných zubrech evropských či jelenech evropských.

Od 1. dubna se mění také otevírací hodiny zoologické zahrady. Přechází se na letní režim. Pokladna bude otevřena od 09:00 do 18:00 hodin. Areál zoologické zahrady zůstává otevřen ještě další hodinu, do 19:00 hodin.

pr článek

Další články autora