Úterý, 21 března, 2023
- Reklama -aktualne

Top restaurace na horách – jedinečný gastro zážitek

Už jste někdy vyrazili na výlet za skvělým jídlem? Top restaurace na horách je skvělou příležitostí. Potěšíte své chutě, a přitom vás čeká spousta zajímavostí v okolí a krásná příroda, kde můžete strávit dovolenou.

Rodinný výlet

Příroda Krkonoš je krásná sama o sobě, na Benecku vás přitom čeká spousta turistických možností. Top restaurace na horách se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí, přičemž se můžete ubytovat v přilehlém hotelu. Ten přivítá rodiny s dětmi, ovšem v nabídce najdete i romantické pobyty pro dva. Váš pobyt vám zpříjemní skvělé jídlo z benecké restaurace, kde můžete svůj den začít snídaní, či si zde užít rovnou všechny chody během dne. Čeká vás i domácí zmrzlina z lokálních surovin s jasným původem.

Kvalitní kuchyně

Restaurace velmi dbá na kvalitu surovin, právě ty jsou totiž základem pro skvělé jídlo. Většina surovin proto pochází od místních dodavatelů a jsou denně čerstvé. V otevřené kuchyni pak podle tradičních receptur vznikají moderní jídla, která vás okouzlí. Zatímco budete čekat, můžete sledovat práci zkušených kuchařů. Jídla vznikají bez zbytečných příměsí a polotovarů, můžete se tak spolehnout na kvalitu a výtečnou chuť.

Pro různou příležitost

Do restaurace se rozhodně vyplatí vyrazit i jen tak, ovšem díky své kapacitě se prostory skvěle hodí i pro konání různých společenských událostí. Restaurace umožňuje připravit tabuli pro 4 až 80 osob uvnitř. V kombinaci s terasou je pak kapacita až 120 lidí. Můžete si zde užít narozeninovou oslavu, svatbu, firemní, či jinou akci. Pokud si přejete soukromí, můžete využít uzavřený salonek pro 40 osob.

Benecká restaurace přivítá každého výletníka. Těšit se můžete na skvělé jídlo, v kombinaci s otevřenou kuchyní jde o jedinečný gastronomický zážitek, který si užijete.

pr článek

Další články autora