Úterý, 21 března, 2023
- Reklama -aktualne

Hyundai Tucson: Let´s shine

Loni jsem při prvním testu nové generace modelu Hyundai Tucson řekl, že si jeho designéři zřejmě dávali pořádně silnou pilulku odvahy, když si sedali k rýsovacím stolům a výsledek rozhodně není prvoplánový. Dokonce jsem si dovolil říci, že v prvním momentě je více těch, kterým se ten design nelíbí, než těch, kterým se líbí. Dodal jsem také, že prvoplánový design obvykle velmi brzy zestárne a přestane se líbit, ale náročný design, jaký má i nový Tucson, se sice dostává pod kůži déle, ale zůstane tam výrazně déle. Zkrátka, bude trvanlivý. Po roce se můžu s klidným svědomím podívat do zrcadla a můžu si říct, že jsem měl pravdu.

Jednotka na trhu

Tucson se totiž za loňský rok stal absolutní jedničkou na slovenském trhu v segmentu SUV – a to bez ohledu na velikost. Koupilo si jej 2 299 zákazníků. Mimochodem, po modelu i30, od kterého si převzalo klíče 3 479 zákazníků, se stal druhým nejprodávanějším modelem značky Hyundai na našem trhu. A dodám ještě pár dalších zajímavostí.

V roce 2021 se Hyundai stal druhou nejprodávanější značkou na Slovensku, meziročně prodal o 21,55 % více vozů než v roce 2020, jeho tržní podíl dosáhl 9,71 % a stal se tak nejrychleji rostoucí mezi top 10 nejprodávanějších automobilek na Slovensku. S počtem 3 991 vozů zároveň opět potvrdil své vedoucí postavení v prodeji aut soukromé klientele. Téměř každé 6. auto, které se na
Slovensku prodalo fyzickým osobám v uplynulém roce, mělo logo Hyundai. Podíl prodeje v soukromé klientele přesáhl 16 %.

Oslavujte s Hyundaiem!

Vraťme se však k úspěchu modelu Tucson. Ten nespočívá jen v designu, ale v silné čtyřkombinaci – jízdní vlastnosti, kvalita, výbava a poměr ceny k hodnotě. Pro vás je však důležité, že se slovenský importér značky rozhodl úspěch tohoto modelu oslavit speciálními edicemi Shine a Shine+. Ty vycházejí z oblíbených výbav Family a Style, ale přidávají hodnotnou výbavu navíc. V edici Shine dostáváte Design Pack s Full LED světlomety, zadní LED světla, dvouzónovou automatickou klimatizaci, přístrojový štít Supervision s 10,25palcovým barevným displejem, dešťový senzor a zadní parkovací senzory. Edice Shine+ vám dává navíc ještě inteligentní klíč se startovacím tlačítkem na přístrojové desce, alarm a imobilizér, kliky s osvětlením, ambientní osvětlení interiéru a bezdrátové nabíjení chytrého telefonu. Dalšími benefity verzí Shine a Shine+ jsou 5-
roční záruka bez omezení najetých kilometrů, možnost flexibilního financování bez navýšení, zimní pneumatiky se slevou až do 65 % a asistenční služby na 5 let zdarma!

Dodávám, že verzi Shine můžete mít s motorem 1,6 T-GDi 110 kW (150 k) a šestistupňovou manuální převodovkou za 23 290 eur, verzi Shine+ můžete mít se stejným pohonem za 25 890 eur nebo s motorem 1,6 T- GDi MHEV 110 kW (150 k) ve spojení se sedmistupňovou automatickou převodovkou 7 DCT a tehdy zaplatíte 29 090 eur. V každém případě s pohonem předních kol. Zazářit na cestách s Hyundaiem Tucson ve výhodné edici Shine můžete i vy. Více informací naleznete na www.hyundai.sk.

pr článek

Další články autora