Úterý, 21 března, 2023
- Reklama -aktualne

Muži: Průvodce masturbací krok za krokem pro větší potěšení

Zde je návod, jak masturbovat, abyste dosáhli nejlepšího orgasmu ve vašem životě!

Buďme upřímní, není lepší způsob, jak prozkoumat své tělo, než si jednou za čas užít malou sólo lekci. Masturbace je jedním z nejlepších způsobů, jak se uvolnit a vypustit veškerý stres nahromaděný v těle. Pomáhá nejen dostat se do „kontaktu“ s vašimi erotogenními zónami, ale je také skvělým způsobem, jak okořenit váš sexuální život. Nezáleží na tom, zda se pouštíte do sólo hry poprvé, nebo jste pravidelným hráčem, nikdy není pozdě naučit se tipy a triky, které vám mohou zážitek vylepšit.

Nejprve je důležité se uvelebit a najít místo, kde se můžete soustředit pouze na „sebelásku“. Ať už jde o toaletu nebo pohodlí vaší postele, ztlumte světla a pusťte si svou oblíbenou hudbu. Vyberte si z erotických videí nebo čtení a udělejte si pohodlí. Muži, místo toho, aby šli na rychlou ejakulaci, vezměte to pomalu pro lepší zážitek. Místo toho, abyste šli běžnou cestou, trochu prozkoumejte své tělo a zjistěte, co vás nejvíce vzrušuje. Zavřete oči a věnujte pozornost různým tahům a pohybům. Experimentujte s rychlostí, protože vám dá vědět, co je pro vás nejlepší. Zkuste to udělat ve stoje ve sprše, vsedě na židli, v kleče nebo dokonce vleže na boku. Když masturbujete každý den ve stejné pozici, zbytečně přicházíte o zábavu!

Tip: Už vás nudí pasivní sledování porna? Zkustelevný sex po telefonu! Právě erotická linka vám nabídne vzrušení, které sledováním videí nikdy nezískáte!

Myslete i na další erotogenní zóny. Ano, čtete správně. Spousta mužů si neuvědomuje, že bradavky jim ve skutečnosti mohou pomoci znásobit jejich rozkoš. Stimulace bradavek může pomoci při zvýšení vašeho sexuálního vzrušení.

Výměna rukou může zvýšit vaši radost a posunout ji na další úroveň. Když to děláte svou nedominantní rukou, může to mít pocit, jako by vám to dělal někdo jiný, což pocit zesílí.

Je to umění, zastavit těsně předtím, než dosáhnete vrcholu, a pak začít znovu. Nejen, že to zvýší vaši výdrž, ale jak se budete přibližovat k hranici, zážitek bude opakovaně intenzivní. Trpělivost je klíčová. Čím trpělivější jste a zároveň si tento proces užíváte, tím silnější orgasmus nakonec zažijete.

pr článek

Další články autora