Úterý, 21 března, 2023
- Reklama -aktualne

Fantazie ranního sexu: V čem se liší od večerního?

Sex ráno je z úplně jiného soudku než ten večerní. Nejsou jen rozdíly v tom, že se na ráno hodí jiné polohy, ale také v tom, že naše tělo je ve zcela jiném rozpoložení na svítání než po západu slunce. No as tím souvisí i sex, který je vhodné si na tyto fáze dne nasbírat.
Ráno hraje ve prospěch zážitku testosteron

Velkou výhodou je, že během rána jsou muži nejvzrušenější. Testosteron mají po noci na vrcholu a výsledkem je, že se rychle vzrušíte a navíc často ani netřeba moc, erekce vám naskočí rovnou po probuzení. Stačí ji už jen správně využít. Proto je ráno naprosto vhodné například na rychlovky.

Poloha odzadu ideální v ranní špičce

Poloha odzadu má několik výhod, protože právě ráno je její provedení nejrychlejší. Jak muži, tak ženy mají ráno více energie než času. Proto je přímo žádoucí, abyste ji využili i pro sex. Testosteron hraje ve váš prospěch. Proto stačí pár správných pohybů a oba budete zprávě navnazení. Výsledek na sebe nechá dlouho čekat. Sexem si zpříjemníte prakticky celý den.

Hladina testosteronu během dne klesne a ke slovu se dostává hormon lásky oxytocin. Proto pokud sníte o tom, jak si udělat sex krásným právě po západu slunce, tak tady je čas na romantiku, něhu, laskání doteky. Všechno, co patří k dokonalému a jemnému sexu. Ideální je, pokud máte například nasnadě intimní polohy tváří v tvář. Kromě misionáře třeba i jezdeckou polohu nebo si vám žena sedne do náruče. Večer vám více intimity navodí krásné sexuální zážitky.

Ideální vsadit na kombinaci

Někdo je noční sova, někdo ranní pták. Proto nelze zobecnit, který intimní zážitek vám bude vyhovovat více, ať ráno nebo v pozdní noční hodinu. Proto je vhodné otestovat své nasazení i ráno a následně po večeři. Sami tak budete mít možnost vnímat rozdílné pocity ze sexu. A samozřejmě zjistíte, který vám více vyhovuje. I pocity, polohy a orgasmy jsou totiž ráno jiné než večer. Ideální je otestovat přínosy na vlastní kůži. No a občas vsadit i na trochu změny.

pr článek

Další články autora